Mine sisu juurde ↓

Konkurss õppeaastateks 2024-2026

Avatud on järjekordne UWC Eesti Ühingu stipendiumikonkurss pääsemaks kaheaastasesse UWC keskharidusprogrammi, mis päädib rahvusvaheliselt tunnustatud IB diplomiga. Eestist on UWC koolidesse stipendiaate saadetud alates 1993. aastast ning igal aastal on konkurss muutunud üha tihedamaks.

Kokku on maailmas 18 UWC kolledžit, mis paiknevad viies maailmajaos ning järgivad sama õppekava, tuginedes UWC põhiväärtustel. 

UWC Eesti ühingu konkurssi raames kandideerivad õpilased UWC vajaduspõhisele stipendiumile* ilma, et täpsed koolid oleksid esialgu avalikustatud. Täpsemalt millistesse UWC koolidesse ja riikidesse sel aastal stipendiumid on saadaval, avalikustatakse konkursi teise vooru edasipääsejatele.

Lisaks pakume osalusvõimalusi mitmel UWC lühikursustel 2024. aasta suvel erinevates Euroopa riikides (täpsem info tuleb lõppvooru jooksul).

 

Selleks, et osaleda stipendiumikonkursil, palume täita taotlusvorm SurveyMonkey platvormil aadressil: https://apply.uwc.org/

Platvormi kasutamise juhendi leiad siit.

Kandideerimise tähtaeg on 25. november 2023, 23:59 Eesti aja järgi.

Osale ka avatud veebinaril Eestist UWCsse õppima läinud õpilastega 11.novembril kell 14.00, et küsida küsimusi UWC koolide ja konkursi kohta. Pane end veebinarile kirja siin.

 

Palume kandidaatidel põhjalikult tutvuda UWC liikumise ning konkursiga enne kandideerimist meie kodulehtedel uwc.org ja ee.uwc.org. Küsimuste korral kõigepealt külasta Korduma kippuvate küsimuste lehte ning kui Sinu küsimusele ei ole meie kodulehel vastus, võta julgelt meiega ühendust e-posti teel info@ee.uwc.org.

*Stipendiumite finantseerimisest loe lähemalt siin.

Jälgi UWC Eesti tegevusi ka Instagramis ja Facebookis.