Mine sisu juurde ↓

Konkurss õppeaastateks 2021-2023

Alates 1.oktoobrist on avatud järjekordne UWC Eesti ühingu stipendiumikonkurss pääsemaks kaheaastasesse UWC keskharidusprogrammi, mis päädib rahvusvaheliselt tunnustatud IB diplomiga. Eestist on UWC koolidesse stipendiaate saadetud alates 1993. aastast ning igal aastal on konkurss muutunud üha tihedamaks.

Kokku on maailmas 18 UWC kolledžit, mis paiknevad viies maailmajaos ning järgivad sama õppekava, tuginedes UWC põhiväärtustel. 

UWC Eesti ühingu 2021. aasta konkurssi raames kandideerivad õpilased UWC vajaduspõhisele stipendiumile* ilma, et täpsed koolid oleksid esialgu avalikustatud. Täpsemalt millistesse UWC koolidesse ja riikidesse sel aastal stipendiumid on saadaval, avalikustatakse konkursi teise vooru edasipääsejatele.

Lisaks pakume osalusvõimalusi mitmel UWC lühikursustel 2021. aasta suvel erinevates Euroopa riikides (täpsem info tuleb lõppvooru jooksul).

 

Konkurss on avatud õpilastele, kes on sündinud vahemikus 20.08.2003 – 20.08.2005. Selleks, et osaleda stipendiumikonkursil, palume täita taotlusvorm SurveyMonkey platvormil aadressil: https://apply.uwc.org/. Platvormi kasutamise juhendi leiad siit.

  • Taotluse saab esitada alates 1. oktoobrist 2020
  • Kandideerimise tähtaeg on 1. november 2020, 23:59 Eesti aja järgi.

 

Ühine ka avatud veebinariga Eestist UWCsse õppima läinud õpilastega. Osale 17. oktoobril kell 13.00 või 24. oktoobril kell 17.00, et küsida küsimusi UWC koolide ja konkursi kohta. Pane end veebinarile kirja siin.

Palume kandidaatidel põhjalikult tutvuda UWC liikumise ning konkursiga enne kandideerimist meie kodulehtedel uwc.org ja ee.uwc.org. Küsimuste korral kõigepealt külasta Korduma kippuvate küsimuste lehte ning kui Sinu küsimusele ei ole meie kodulehel vastust võta julgelt meiega ühendust e-posti teel info@ee.uwc.org.

*Stipendiumite finantseerimisest loe lähemalt siin.

Jälgi UWC Eesti tegevusi ka Instagramis ja Facebookis.