Mine sisu juurde ↓

Konkurss õppeaastateks 2023-2025

 

Kandideerimine 2023-2025 õppeaastaks on lõppenud.

Järgmise aasta konkursi info avalikustatakse siin lehel 2023.aasta sügisel. Hoia silma peal!


Igal aastal korraldab UWC Eesti Ühing stipendiumikonkursi pääsemaks kaheaastasesse UWC keskharidusprogrammi, mis päädib rahvusvaheliselt tunnustatud IB diplomiga. Eestist on UWC koolidesse stipendiaate saadetud alates 1993. aastast ning igal aastal on konkurss muutunud üha tihedamaks.

Kokku on maailmas 18 UWC kolledžit, mis paiknevad viies maailmajaos ning järgivad sama õppekava, tuginedes UWC põhiväärtustel. 

UWC Eesti ühingu 2024. aasta konkurssi raames kandideerivad õpilased UWC vajaduspõhisele stipendiumile* ilma, et täpsed koolid oleksid esialgu avalikustatud. Täpsemalt millistesse UWC koolidesse ja riikidesse sel aastal stipendiumid on saadaval, avalikustatakse konkursi teise vooru edasipääsejatele.

Lisaks pakume osalusvõimalusi mitmel UWC lühikursustel 2024. aasta suvel erinevates Euroopa riikides (täpsem info tuleb lõppvooru jooksul).

Palume kandidaatidel põhjalikult tutvuda UWC liikumise ning konkursiga enne kandideerimist meie kodulehtedel uwc.org ja ee.uwc.org. Küsimuste korral kõigepealt külasta Korduma kippuvate küsimuste lehte ning kui Sinu küsimusele ei ole meie kodulehel vastust võta julgelt meiega ühendust e-posti teel info@ee.uwc.org.

*Stipendiumite finantseerimisest loe lähemalt siin.

Jälgi UWC Eesti tegevusi ka Instagramis ja Facebookis.