Mine sisu juurde ↓

Konkurss õppeaastateks 2023-2025

 

Konkurss õppeaastateks 2022-2024 on selleks korraks lõppenud.

Järgmise aasta stipendiumikonkursi kuulutame välja 2022. aasta septembris - täpsema info jaoks hoia pilku meie kodulehel! 

 

UWC Eesti ühing korraldab igal aastal stipendiumikonkursi pääsemaks kaheaastasesse UWC keskharidusprogrammi, mis päädib rahvusvaheliselt tunnustatud IB diplomiga. Eestist on UWC koolidesse stipendiaate saadetud alates 1993. aastast ning igal aastal on konkurss muutunud üha tihedamaks.

Kokku on maailmas 18 UWC kolledžit, mis paiknevad viies maailmajaos ning järgivad sama õppekava, tuginedes UWC põhiväärtustel. 

UWC Eesti ühingu korraldatud konkurssi raames kandideerivad õpilased UWC vajaduspõhisele stipendiumile* ilma, et täpsed koolid oleksid esialgu avalikustatud. Täpsemalt millistesse UWC koolidesse ja riikidesse sel aastal stipendiumid on saadaval, avalikustatakse konkursi teise vooru edasipääsejatele.

Lisaks pakume osalusvõimalusi mitmel UWC lühikursustel erinevates Euroopa riikides (täpsem info tuleb lõppvooru jooksul).

Palume kandidaatidel põhjalikult tutvuda UWC liikumise ning konkursiga enne kandideerimist meie kodulehtedel uwc.org ja ee.uwc.org. Küsimuste korral kõigepealt külasta Korduma kippuvate küsimuste lehte ning kui Sinu küsimusele ei ole meie kodulehel vastust võta julgelt meiega ühendust e-posti teel info@ee.uwc.org.

*Stipendiumite finantseerimisest loe lähemalt siin.

Jälgi UWC Eesti tegevusi ka Instagramis ja Facebookis.